HAKKIMIZDA

Delphin Teknesi ve Hizmetlerimiz

Kuruluş ilkesi olarak tatilinizi ve hobilerinizi tüm güzelliklerle turlarımız ile sizleri ağırlıyarak tatil heyecanını, unutulmazlığını hafızalarda yaşatmaktır. Kış sezonunda Eski Foça limanından hareket ederek yaptığımız balık turlarımız, yaz sezonunda yine Eski Foça limanından hareket ederek yaptığımız gezi turlarımızda tüm imkanlarımız sizlerin isteği doğrultusunda yön bulacaktır..

Balık turu ile balık tutmanın verdiği heyecanı, tekne turu ile eğlenmenin tadını bizimle yaşayın. Turlarımız ile o tarif edilemeyen keyifi yaşamak bir anlık da olsa ömür boyu unutamayacağınız bir anı olarak kalacaktır. Tecrübeli kaptanı ve konforlu teknesi ile Delphin Teknesi size harika bir tekne gezisi sunacak. Şu anda yüksek standartlarda uygun maliyetlerle kaliteyi sunarak yılda bir çok gezi turu, balık turu ve özel turlar yapıyoruz. En büyük farkımız müşterimizin isteğini anlayıp ona en uygun tarz ve kalitede hizmet sunabilmemizdir. Teknemiz isteğe bağlı olarak özel istekleriniz doğrultusunda kiralanabilmektedir.

Ege'nin tertemiz koylarını gördüğünüzde denize olan aşkınız artacak. Yine daha önce hiç görmediğiniz renklerde denizler sizleri bekliyor. Turkuaz, lacivert ve mavinin farklı tonlarındaki koylarda denizden çıkmak istemeyeceksiniz.

Delphin Tekne Turu tatilde geçirdiğiniz en özel zamanlar olacak.. Bizimle iletişime geçmek için iletişim butonuna tıklayarak ulaşabilir ve erken rezervasyon yaptırabilirsiniz..

DELPHIN TEKNESİ AYRICALIKLARI

Foça 'nın tertemiz koylarını gördüğünüzde denize olan aşkınız artacak. Yine daha önce hiç görmediğiniz renklerde denizler sizleri bekliyor. Bol bol balık tutabileceğiniz turlarımızla keyfiniz yerinde.